ПРОЕКТИ

Вік приносить проблеми - ми пропонуємо рішення

У пенсійному віці з кожним роком все складніше вирішувати проблеми, які раніше навіть проблемами не торкалися. Прибирання в квартирі, приготування їжі, миття посуду, похід в магазин або на ринок за продуктами, заміна перегоріли лампочки, ремонт крана у ванній або дверного замка - все це і багато іншого можна зробити самостійно або легко знайти помічника, коли людина здорова і сповнений енергії . Але в літньому віці через хвороби, слабкості, зниження рухливості і скорочення контактів з оточуючими навіть ці прості дії стають надзвичайно складними завданнями. Ще одна проблема: знайти помічника, який буде виконувати доручення вчасно і сумлінно. Не менш важке завдання - вибрати доглядальницю або людини, який забезпечить догляд і гігієну літній людині, якщо він не може обслуговувати себе сам.

Навряд чи варто перераховувати всі складнощі, з якими є шанс зіткнутися в літньому віці. Фахівці нашого Фонду багато років працюють з літніми людьми і добре знають, яка саме допомога потрібна найчастіше і з якими труднощами стикаються пенсіонери, намагаючись знайти помічників в повсякденному житті. Спираючись на свій багаторічний досвід, ми займаємося різними проектами, в рамках яких допомагаємо організувати спеціалізовану допомогу нашим підопічним.

Спеціальні проекти Фонду допомоги Олени Орєхової


Перш за все, ми беремо на себе всі етапи підготовки підписання договорів довічного утримання, договорів ренти та спадкових договорів - основних юридичних документів, які ми рекомендуємо пенсіонерам, які бажають розумно розпорядитися своєю нерухомістю.

Важливий аспект нашої роботи - допомога в організації догляду, яка передбачає підбір доглядальниць і помічників у різних містах України для наших підопічних.

Ми також можемо взяти на себе організацію допомоги в побуті. Зазвичай це прибирання, зміна постільної білизни, приготування їжі, покупка продуктів і ліків в аптеках.

У Києві та деяких інших містах ми організовуємо допомогу транспортом. У багатьох обласних центрах ми багато років поспіль проводили різні розважальні та ознайомчі заходи для наших підопічних і тих, хто планував підписання договору довічного утримання. Зараз через карантинних обмежень такі зустрічі не проводяться, але ми сподіваємося найближчим часом повернутися до цієї чудової традиції.

При необхідності ми можемо допомогти з організацією санаторного або спеціалізованого лікування, однак зверніть увагу, що наш Фонд не дає рекомендацій медичного характеру і не може брати участі у виборі клініки або санаторію від імені пенсіонера. Ми тільки можемо допомогти у вирішенні організаційних питань.

 

Актуальними залишаються і наші інформаційні проекти: радіопрограма і бюлетень "Сучасний пенсіонер". У цьому розділі ви можете ознайомитися з випусками бюлетеня в електронному форматі і послухати записи деяких радіопрограм.

У багатьох випадках також можлива індивідуальна допомога, яка не передбачена в наших основних проектах. Ми завжди виходимо з потреб наших підопічних, беремо до уваги вік, місце проживання, умови життя, особливості здоров'я і робимо все, що в наших силах, щоб зробити більш комфортним побут тих, хто довіряє нам своє майбутнє.


Телефонуйте, щоб дізнатися деталі: +38 (044) 288-12-22