ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА

Як заробити на своїй квартирі без ризиків?

Напевно ви розумієте, що наявність у власності нерухомості (зазвичай - квартири) відкриває непогані фінансові перспективи. Якщо розпорядитися своєю квартирою з розумом, то можна і гроші отримувати, і за комунальні послуги не платити, і спокійно жити у звичній обстановці до кінця життя.

Не володіючи повною інформацією, можна вирішити, що мова йде про заповіт або договір дарування - ці юридичні договору серед найпопулярніших з тих, які підписують пенсіонери. І часто шкодують про це, особливо про підписання дарчої. Адже цей документ не дає ніяких гарантій змісту або фінансової підтримки з боку одержувача права власності.

 

Ми пропонуємо повну інформацію про всі можливості розпорядитися своєю квартирою, перш за все - про тих, які дозволяють самотній літній людині гарантовано отримувати дохід від свого житла і гарантовано залишатися в своїй квартирі, нікуди не переїжджаючи.

 

Чи законно, з гарантіями, без зайвих витрат


Щоб знати про всі ризики, пов'язаних з підписанням того чи іншого договору, потрібно бути юристом. Або ... найняти юриста, який все пояснить і вбереже від непродуманого рішення. Практика показала, що розібратися в юридичних тонкощах або оплатити послуги юриста українському пенсіонерові практично неможливо: перше занадто складно, друге занадто дорого. Ось і виходить, що люди в похилому віці підписують договори дарування або купчі, припускаючи, що новий власник квартири буде платити йому щось "по доброті і справедливості", або пишуть заповіт на ім'я родича і сподіваються на допомогу, в результаті нічого не отримуючи.

 

Чому небезпечніше за все для пенсіонера підписувати договір дарування?

Чому заповіт нічого нікому не гарантує?

Які гарантії дає договір довічного утримання, спадковий договір, договір ренти, і чому варто вибрати будь-якої з цих варіантів, якщо потрібна фінансова підтримка і немає родичів?

Як оформляються всі ці договори? Які документи потрібно підготувати? Що робити, якщо квартира все ще не приватизована або частина документів втрачено? Чи можна відновити документи і як це зробити?

Вам не потрібно ламати собі голову над пошуками відповідей на ці питання. Юристи Фонду допомоги Олени Орєхової проконсультують вас безкоштовно. Для тих, хто звертається до нас за допомогою в підписанні договорів довічного утримання, ренти або спадкового договору, всі наші послуги з підготовки і (при необхідності) відновленні документів безкоштовні.

 

Телефонуйте, щоб дізнатися подробиці: +38 (044) 288-12-22