ШЛЯХ ДО ГІДНОГО ЖИТТЯ НА ПЕНСІЇ

Ми завжди готові до спілкування і з радістю відповімо на всі ваші запитання про роботу нашого Фонду, а також розповімо про можливості отримати додатковий дохід на пенсії.
Вітаю, друзі.
Я - Олена Орєхова,

я створила і очолюю Фонд допомоги, який бере на себе турботу про самотніх пенсіонерів і людей з інвалідністю.

Одне з наших завдань - допомогти  у забезпеченні додаткового заробітку пенсіонерам, які опинилися на межі бідності.

Ми НЕ пропонуємо сумнівні види діяльності, підробітки або якісь махінації. Наша допомога пенсіонерам - фінансова (і будь-яка інша матеріальна), психологічна, організаційна, адвокатська - можлива завдяки існуванню кількох видів договорів, що мають повну юридичну силу і передбачають максимальний захист інтересів пенсіонерів.

Насамперед, це договір довічного утримання, договір ренти і спадковий договір. На нашому сайті ви можете знайти повну юридичну інформацію про ці документи, а також про інші види договорів, які дозволяють людині пенсійного віку розпоряджатися своїм майном.

Фонд допомоги
Олени Орєхової
пропонує такі послуги:

  • Матеріальну допомогу (грошові виплати) або догляд на підставі договору довічного утримання, договору ренти або спадкового договору;

  • Повну компенсацію вартості комунальних послуг і квартплати;

  • Організацію дозвілля пенсіонерів, які перебувають під нашою опікою;

  • Допомогу в отриманні медичного обслуговування для наших підопічних;

  • Допомогу в будь-яких побутових питаннях, організацію дрібного ремонту, надання послуг доглядальниці, транспортну допомогу;

  • Юридичну підтримку у вирішенні питань, пов'язаних з нерухомістю, перерахунком пенсії, оформленням соціальних пільг.

Photo_01.jpg
Наше головне завдання 

- допомогти вам розпорядитися своєю нерухомістю мудро, так, щоб ви гарантовано отримували додаткові гроші на пенсії, були впевнені в захисті своїх прав і дотриманні умов договору, який підпишете.

ВІДГУКИ ПРО РОБОТУ ФОНДУ

Владимир Иванович, 1935 года рождения, Киев

"Я уклав договір, отримав гроші, мені почали платити щомісячну виплату та оплачувами за мене комунальні послуги. Так триває з 2009 року. За весь цей час ніхто не претендував на моє житло, ніхто мене не виселяв, гроші я отримую регулярно. Мені нема на що скаржитися. Коли я потрапив у лікарню, то сказав лікареві призначати не найдешевші препарати, як часто буває з пенсіонерами, а найкращі. Завдяки тому, що я маю гроші за договором довічного утримання, я можу купити собі все необхідне, і вибираю найкращої якості. Якісні продукти, якісні препарати - це все мені доступно".