Slider_03.jpg

Фонд допомоги Олени Орєхової: хто ми такі

Фонд допомоги Олени Орєхової був створений у 2015 році. Він об'єднав в одному колективі ентузіастів та однодумців, які працювали в сфері укладання договорів довічного утримання та соціальної допомоги пенсіонерам з початку 2000-х. Наша діяльність регулюється Главою 57 Цивільного кодексу України. Тут ви можете ознайомитися з документом, який підтверджує реєстрацію Фонду допомоги Олени Орєхової та законність нашої роботи.

 

Ми від самого початку не концентрувалися виключно на допомозі в підписанні договорів довічного утримання. Наше завдання - допомогти самотнім людям пенсійного віку, позбавленим підтримки родичів і близьких, отримати можливість комфортно жити на пенсії, не потерпати через постійний дефіцит грошей, страх перед невідомим, відсутність спілкування.

Наш колектив об'єднав людей, яким небайдужа доля пенсіонерів, які звернулися до нас по допомогу. Ви завжди можете зателефонувати за номером +38 (044) 288-12-22 та отримати інформацію про всі наші проекти, а також дізнатися про можливості отримувати фінансову підтримку на умовах договору довічного утримання, договору ренти або інших договорів.

НАШ КОЛЕКТИВ: