Slider_03.jpg

Фонд допомоги Олени Орєхової:

Фонд допомоги Олени Орєхової був створений в 2015 році. Він об'єднав в один колектив ентузіастів та однодумців, які працювали в сфері укладення договорів довічного утримання та соціальної допомоги пенсіонерам з початку 2000-х. Наша діяльність регулюється Главою 57 Цивільного кодексу України. На цій сторінці Ви можете ознайомитися з документом, що підтверджує реєстрацію Фонду допомоги Олени Орєхової.

 

Ми з самого початку не концентрувалися виключно на допомогу в підписанні договору довічного утримання. Наше завдання - допомогти самотнім людям пенсійного віку, позбавленим підтримки родичів і близьких, отримати можливість комфортно жити на пенсії, не страждати через постійне дефіциту грошей, страху перед невідомістю, відсутність спілкування.

 

Наш колектив об'єднав людей, яким небайдужа доля кожного з пенсіонерів, які звернулися до нас за допомогою. Ви завжди можете зателефонувати за номером +38 (044) 288-12-22 та отримати інформацію про всі наші проекти, а такоже дізнатися про можливості отримувати фінансову підтримку на умовах договору довічного утримання, договору ренти або інших договорів.

НАШ КОЛЕКТИВ: