Про нас

Громадська організація "Фонд допомоги Олени Орєхової" заснована у 2015 році. Серед засновників - чинний Голова організації Олена Володимирівна Орєхова, у минулому - голова Товариства Червоного Хреста у Шевченківському районі м.Львова. 

 

Також, наша організація розробила ряд проектів для допомоги пенсіонерам. Одним з провідних напрямків діяльності фонду є надання безкоштовних юридичних консультацій людям похилого віку, які через нестачу коштів неспроможні залучити фахових юристів. У цій програмі на волонтерських засадах ми залучили високопрофесійних юристів та адвокатів.

 

Провідним напрямком діяльності Фонду є сприяння людям похилого віку в укладенні договорів довічного утримання. Такі договори дозволяють малозабезпеченим пенсіонерам значно покращити свій рівень життя, достойно зустріти старість проживаючи довічно у своєму помешканні.

Варто зазначити, що всі ми - волонтери та співпрацюємо з Фондом допомоги Олени Орєхової на громадських засадах. 

 

За першою освітою Олена Володимирівна Орєхова філолог, закінчила Прикарпатський університет у місті Івано-Франківську. До 1999 року вона мешкала й працювала в Москві. Проживши там чотири роки, Олена Орєхова повернулась у Львів і вступила до Львівської комерційної академії, де з 1999 року навчалася за фахом «Правознавство».

 

Юридична освіта посприяла в розробці програм соціального захисту та допомоги людям пенсійного віку. Опікуватися пенсіонерами Олена Володимирівна почала у 2000 році, будучи головою Шевченківської районної організації Товариства Червоного Хреста в місті Львів.

 

Наприкінці 2004 року вона переїхала до Києва. Після впровадження законодавчих змін, які дозволили укладання договорів довічного утримання, Олена Володимирівна зрозуміла, що саме це – оптимальна й законна можливість забезпечити гідне життя тим, хто на схилі днів опинився за межею бідності й почувається безпорадним.

 

Ви добре знаєте, як саме вона зуміла реалізувати своє прагнення допомагати людям поважного віку.

Фонд допомоги Олени Орєхової – це справа, в яку Олена Володимирівна та її колеги вкладають серце й душу протягом багатьох років. Сподіваємося, ви це відчуваєте!

Голова організації Олена Володимирівна Орєхова - у минулому голова Товариства Червоного Хреста України Шевченківського району м.Львова.

Волонтери - менеджери по роботі з пенсіонерами

Волонтер, заступник директора фонду Баннов Володимир Сергійович

Катерина Дорошенко

волонтер, старший інспектор

Олена Коваленко

волонтер, перший заступник директора фонду

Ірина Навальна волонтер, інспектор-консультант

Надія Мостіпан

волонтер, інспектор-консультант

Юлія Процан

волонтер, інспектор-консультант

Олена Загорулько

волонтер, інспектор-консультант

Ірина Гординська

волонтер, адміністратор проекту "Сучасний пенсіонер"

Юлія Клімова 

волонтер, головний бухгалтер

ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ

 

 

Павло Фасулакі

волонтер-адвокат

Мозальова Марія

волонтер-юрист

Юлія Когут

волонтер-журналіст

Олег Лисенко

волонтер, керівник транспортного відділу

Лариса Миколаївна волонтер-психолог

Марина Юдіна

волонтер патронажної служби

Руслан Грищенко

волонтер

Друзенко Ася

волонтер-дизайнер

Шум прибоя - Прибой
00:00 / 00:00