Шановні пенсіонери!

       Я рада можливості особисто привітати Вас із зимовими святами та побажати всього найкращого в новому році. Я щиро бажаю Вам здоров’я та благополуччя, душевного спокою та впевненості в завтрашньому дні. Пам’ятайте, що в будь-якій життєвій ситуації Ви можете розраховувати на допомогу нашого Фонду.

       Рік, що минає, був для нас надзвичайно насиченим. Окрім нашої звичної діяльності в сфері укладання договорів довічного утримання, ми також провели програму з надання безповоротної грошової підтримки самотнім пенсіонерам старше 70-ти років, організовували зустрічі в Києві, Харкові та Одесі, розповіли про свою роботу тисячам пенсіонерів по всій Україні. Впродовж усього року ми видавали інформаційні бюлетені, крім того, нещодавно вийшла друком наша книга "Современный пенсионер: выбирайте достойную жизнь!", котра користується великим попитом.

      2016-й був для нас багатим на події, але, водночас, нелегким. Кілька разів ми стикалися з ситуацією, коли на нашу репутацію намагалися впливати нечесні фірми, які використовували для цього брудні методи. Від імені нашого Фонду вони телефонують пенсіонерам і погрожують, або просто дратують постійними дзвінками, які робить автоматичний додзвонювач-робот. Останнім часом в деяких газетах почала з’являтися інформація, ніби для допомоги в укладанні договору довічного утримання організація повинна мати якийсь патент. Щодо цього я хочу дати докладне пояснення: порядок укладання договору довічного утримання регулюється главою 57 Цивільного кодексу України. Для того, щоб здійснювати консультування та надавати допомогу в укладанні договору довічного утримання, не потрібен жодний патент. Немає також необхідності в так званій ліцензійній угоді, про яку деякі фірми теж іноді говорять, як про якусь перевагу. Ознайомившись із 57-ю главою Цивільного кодексу, Ви самі можете переконатися в тому, що всі вимоги та процедура укладання договору передбачені в Законі, і саме ним ми керуємося, допомагаючи в укладанні договорів довічного утримання.

      Я особисто дотримуюся принципів лише чесної роботи, і всі працівники Фонду допомоги підтримують мене в цьому. Ми ніколи не станемо вдаватися до нечесних методів. Це стосується як інформування про нашу діяльність, так і безпосередньо юридичних, консультаційних та інших послуг, які ми надаємо і пропонуємо Вам. Для нас найважливіше - Ваші безпека і добробут, а також - наша репутація та авторитет, які ми заробляли роками. Інші фірми цим похвалитися не можуть.

      Пам’ятайте: ми шукаємо можливість надати допомогу кожному самотньому пенсіонерові, знаходимо індивідуальний підхід у кожній ситуації. Наше завдання - не тільки допомогти Вам досягти фінансового благополуччя, а й організувати догляд, допомогу в побуті чи транспортом, дати можливість проводити час у доброму товаристві, відвідувати розважальні заходи. Завдяки великому досвіду роботи в сфері допомоги пенсіонерам, інвалідам, ветеранам мої колеги і я можемо гарантувати професійну підтримку людям поважного віку з різними потребами.

      Про всі наші програми ми розповідаємо в бюлетенях, які виходять друком кожні два місяці. Докладну інформацію про нашу роботу та проведені заходи Ви також можете знайти на нашій інтернет-сторінці www.fondorehovoy.org та на нашій сторінці у мережі facebook "Фонд допомоги Олени Орєхової". Крім того, щодня ми готові відповідати на будь-які Ваші запитання про нашу діяльність і можливість забезпечити гідне життя на пенсії. Телефонуйте і уточнюйте будь-яку інформацію про наш Фонд допомоги та наші послуги!

      Від імені всіх працівників Фонду допомоги Олени Орєхової я ще раз вітаю Вас із зимовими святами і бажаю Вам міцного здоров’я та благополуччя!

З повагою,

голова Фонду допомоги Олени Орєхової                                    Олена Орєхова

Шум прибоя - Прибой
00:00 / 00:00