Здоров'я на пенсії: як організувати необхідну допомогу?

Чим почтеннее вік, тим, на жаль, більше проблем зі здоров'ям. Ми можемо тільки будувати теорії про те, чому хтось хворіє рідко і навіть в старості майже не скаржиться на здоров'я, а деякі люди з відносно молодого віку починають "накопичувати сіптоми" і після виходу на пенсію швидко "здають позиції": піддаються загострень хронічних хвороб і виявляють у собі нові недуги, які заважають активного життя і хорошого самопочуття. Факт залишається фактом: з роками навіть найстійкіші, міцні і впевнені в собі не можуть похвалитися повним здоров'ям.


А таких "стійких", насправді, меншість. Як правило, в пенсійному віці потрібно і постійний контроль хронічних хвороб, і планові операції, і заміна кришталика при катаракті, і прийом дорогих ліків, і фізіотерапія, і багато інших медичні послуги, в тому числі - санаторно-курортне лікування та реабілітація.


Як організувати поїздку в санаторій або курс реабілітації?


Багато що залежить від ситуації, в якій опинився пенсіонер, який перебуває під нашою опікою, і від того, які саме проблеми зі здоров'ям він відчуває. Зазвичай до нас звертаються з проханням допомогти в організації санаторного лікування під Києвом, часто також підопічні з інших обласних центрів просять підібрати санаторій певного профілю недалеко від місця їх проживання. Іноді виникає необхідність вибору приватної клініки для надання тих чи інших медичних послуг, реабілітаційних процедур.


У цих питаннях ми можемо допомогти в рамках загальної компетенції - дізнатися всі умови лікування або реабілітації, вартість послуг, записати пенсіонера на прийом; здзвонитися з адміністрацією санаторію і забронювати місце для нашого підопічного. Також в таких випадках ми можемо допомогти дістатися до місця лікування, реабілітації або відпочинку. Наша допомога буде для підопічного Фонду безкоштовною, проте медичні послуги, перебування в санаторії, реабілітацію, медикаменти необхідно оплачувати самостійно. На щастя, наші підопічні завдяки виплатам за договором довічного утримання мають фінансову можливість користуватися досягненнями сучасної медицини та отримувати необхідну допомогу навіть в платних клініках.