Приватизація квартири

Закон України "Про приватизацію державного житлового фонду" почав діяти в 1992 році. Більшість приватизацій було оформлено на початку десятиліття після набрання чинності цим Законом. Однак навіть зараз, майже через три десятиліття, квартири приватизовані не в усіх. Часто питання про те, що немає приватизації, виникає тоді, коли літня людина вирішує розпорядитися своєю нерухомістю і розуміє, що навіть не має документів на квартиру. Власне, навіть не може надати чинні документи, що підтверджують, що квартира належить саме йому.


Цей факт - відсутність документів - часто зупиняє самотніх пенсіонерів від важливого кроку: підписання договору довічного утримання або договору ренти, які необхідні для забезпечення життєвих потреб. Багато хто розмірковує так: я можу піти до нотаріуса й укладати договір, тільки якщо квартира приватизована. При цьому на те, щоб приватизувати квартиру, не вистачає сил і грошей.


Ми допомагаємо розірвати це замкнене коло. Якщо ви розумієте, що єдиний вихід з кризи для вас - підписання договору, завдяки якому ви довічно будете отримувати фінансову та іншу допомогу, звертайтеся до нас, навіть якщо ваша квартира не приватизована.


Ми візьмемо на себе всі турботи, пов'язані з оформленням приватизації, і ви зможете скористатися перевагами, які дасть вам ваша нерухомість.


Ось які документи зазвичай потрібні, щоб приватизувати квартиру:


  1. Відповідна заява на приватизацію

  2. Копія документа, який посвідчує особу

  3. Технічний паспорт на квартиру

  4. Довідка про склад сім’ї та в якому саме приміщенні проживає родина (особа)

  5. Ордер на квартиру

  6. Документ, який підтверджує, що право на приватизацію не було використано після 1992 року

  7. Якщо пенсіонер належить до пільгових категорій - копія документу, який це підтверджує

  8. Якщо в квартирі прописані інші особи, члени родини - їхня згода на приватизацію.


Докладніше про приватизацію ви можете прочитати у відповідному Законі.

Про приватизацію державного житлового фо
.
Download • 213KB

Нехай вас не лякає список документів, необхідних для приватизації квартити: ми допоможемо з їхньою підготовкою. Для пенсіонерів, які звертаються до нас для подальшого підписання договору довічного утримання або будь-якого іншого договору, наша допомога в оформленні приватизації абсолютно безкоштовна.