Приватизація квартири

Закон України "Про приватизацію державного житлового фонду" почав діяти в 1992 році. Більшість приватизацій було оформлено на початку десятиліття після вступу Закону в силу. Однак навіть зараз, майже через три десятиліття, квартири приватизовані не у всіх. Часто питання про те, що немає приватизації, виникає тоді, коли літня людина вирішує якимось чином розпорядитися своєю нерухомістю і розуміє, що навіть не має повноцінних документів на квартиру. Власне, навіть не може надати чинні документи, що підтверджують, що квартира належить саме йому.


Цей факт - відсутність документів - часто зупиняє одиноких пенсіонерів від важливого кроку: підписання договору довічного утримання або договору ренти, які необхідні для забезпечення життєвих потреб. Багато міркують таким чином: я можу йти до нотаріуса і укладати договір, тільки якщо квартира приватизована. При цьому на те, щоб приватизувати квартиру, не вистачає сил і грошей.


Ми допомагаємо розірвати це замкнене коло. Якщо ви розумієте, що єдиний вихід з кризи для вас - підписання договору, завдяки якому ви довічно будете отримувати фінансову та іншу допомогу, звертайтеся до нас, навіть якщо квартира не приватизована.


Ми візьмемо на себе всі турботи, пов'язані з оформленням приватизації, і ви зможете скористатися перевагами, які дасть вам ваша нерухомість.


Ось які документи зазвичай потрібні, щоб приватизувати квартиру:

Про приватизацію державного житлового фо
.
Download • 213KB

Нехай вас не лякає цей список: ми допоможемо з підготовкою всіх документів. Для пенсіонерів, які звертаються до нас для подальшого підписання договору довічного утримання або будь-якого іншого договору, наша допомога в оформленні приватизації абсолютно безкоштовна.