Підготовка документів для підписання договору довічного утримання

Основний напрямок роботи Фонду допомоги Олени Орєховою - допомога в підписанні договорів довічного утримання (з грошовим утриманням або на умовах догляду), а також інших договорів, які дозволяють людям похилого віку - власникам нерухомості - отримувати довічний дохід від своєї квартири, мешкаючи в ній і користуючись нею , як і до підписання договору.Серед факторів, які стримують пенсіонерів від підписання договору довічного утримання - можливі проблеми на стадії підготовки необхідних документів. Практика показала, що дотепер не в усіх пенсіонерів-власників житла оформлена приватизація квартири. Багато хто має борги з квартплати або за комунальні послуги, через які стають неможливими будь-які юридичні дії з нерухомістю. Дехто з жахом думає про похід за необхідними довідками, оцінку квартири в БТІ, відновлення права власності на квартиру, якщо документи були загублені. Таких ситуацій безліч, але вихід завжди один: наш Фонд повністю бере на себе підготовку всіх необхідних документів та всі витрати, пов'язані з підготовчим процесом. Якщо під час підготовки документів потрібна ваша присутність - ми забезпечуємо вас транспортом. Якщо доведеться стояти в черзі, вам особисто чекати не доведеться. Всі турботи візьмуть на себе наші співробітники, а всі витрати - Фонд допомоги.

Які документи потрібні для підписання договору довічного утримання?


Ось список документів, які необхідно підготувати і мати до моменту підписання договору довічного утримання або будь-якого іншого з договорів, об'єктом якого є нерухомість.

  • Довідка з БТІ

  • Довідка з ЖЕК

  • Документ про приватизацію житла

  • Технічний паспорт на житло

  • Експертна оцінка нерухомого майна

  • Медичний сертифікат

У деяких ситуаціях бувають потрібні додаткові документи. Але в будь-якому випадку весь підготовчий етап перед підписанням договору довічного утримання бере на себе наш Фонд - і в фінансовому, і в організаційному плані.