Транспорт для пенсіонера: зручність, про який ви мріяли

У країнах Західної Європи нерідко можна побачити спеціальний транспорт, який допомагає людям похилого віку, обмеженим в русі, їздити по місту. Зазвичай це автомобілі, в які людина може зайти, практично не нахиляючись, де є можливість розташувати милиці, ходунки або навіть інвалідний візок.


Самотньому пенсіонеру в Україні про такі зручності залишається тільки мріяти. Якщо є родичі, вони можуть знайти і оплатити послуги перевізника з великою машиною. Але якщо нікого з близьких немає, то пенсіонер навіть не знає, де шукати допомогу транспортом, якщо потрібно, наприклад, поїхати до лікаря або з'їздити з якихось важливих справ далеко від будинку. В крайньому випадку доводиться викликати звичайне таксі, за яке теж доведеться платити.


Підопічні Фонду допомоги Олени Орєховою в Києві мають можливість двічі на рік безкоштовно скористатися правом перевезення в зручному транспорті по Києву. Також ми внепланого надаємо таку допомогу тим нашим підопічним, хто опинився в критичній ситуації і не може пересуватися сам: наприклад, якщо потрібно лягти в лікарню.

Послуга перевезення для підопічних Фонду допомоги Олени Орєхової


Пенсіонери, які підписали з нашою допомогою договір довічного утримання та стали нашими підопічними, отримують допомогу транспортом по мірі необхідності. Послуга з транспортування доступна навіть тим, хто ще не підписав договір - адже якщо поїздка пов'язана з підготовкою документів, і для цього потрібна машина, наші водії виїжджають на місце і потім відвозять пенсіонера додому. Також ми забезпечуємо пенсіонера транспортом в день підписання договору.


Одна з наших послуг, про яку ви можете прочитати тут - організація санаторного та спеціалізованого лікування. Якщо пенсіонер звертається до нас за допомогою в організації медичних послуг або в пошуку лікарів, клініки для консультації, санаторію, ми забезпечимо доставку до місця лікування або санаторного відпочинку на нашому автомобілі.


Багато наших підопічні, знаючи про те, що можуть скористатися транспортом, планують щорічну поїздку на кладовищі, щоб навести порядок на могилах родичів.


Часто при покупці великогабаритної побутової техніки, яка нашим підопічним доступна завдяки великій разової виплати і щомісячним грошовим надходженням додатково до пенсії, до нас звертаються з проханням доставити і встановити куплений холодильник, пральну машину, телевізор. У цьому питанні також допомагають наші водії, а за сумісництвом - майстри на всі руки.