Лідія Дем'янівна: "Приємні враження таким міроприємством"

"Дай Боже фонду Олени Орєхової розквітать і примножувати богатства фонду. Дуже гарно з умінням організовано відпочинок: ансамбль-відмінний, ведуча директор великий фахівець своєї справи, ресторан на великому рівні."

Лариса Степанівна: "Щиро дякую за чуйність, людяність. Бажаю Всім Вам доброго здоров'я."

Лариса и Данил: "Ваш фонд - это островок внимания и милосердия"

Уважаемые, Елена Владимировна и Владимир Иванович, а в вашем лице весь ваш чуткий, эмоциональный, внимательный и заботливый к нам, пенсионерам - вашим подписантам, коллектив. Мы благодарны вам за поздравления с днем 23-го февраля и 8-ого марта.

Праздник 23 февраля давно многие в новой Украине не помнят, его вычленили из нашей истории, а он ведь был и мы люди старшего поколения его помним, как и многие другие праздники, которых уже нет, с которыми мы жили, учились, работале и старели.

Пользуясь случаем, мы в свою очередь благодарим Вас и весь ваш коллектив с праздником Весны, 8-го Марта и желаем Вам процветания в вашем нелегком, но очень нужном труде - заботе об одиноких людях.

Нам приятно отношения коолектива Фонда к нестареющим душой музыкантам. Фонд для нас - это маленький островок внимания и милосердия.

Мы очень рады тому, что вступили в Ваш "Фонд помощи Елены Ореховой" и надеемся, что нам не придется разочаровываться и дело даже не в материальной помощи, хотя она и была своевременна, очень быстро и оперативно оформлена, а дело во внимании, элементарному человеческому отношению и заботе о нас.

Анатолій Васильович: "Скажу вам, шановні пенсіонери: ніхто вас не обдурить!"

"Мені вже 77 років, життя змусило мене укласти договір довічного утримання, хоча дітей я маю. Я покликав їх, спитав, чи можуть вони надати мені фінансову допомогу. Якщо ні – я укладу договір. Вони почали залякувати, мовляв, тебе обдурять... Але я нічого такого не боявся, бо прочитав усю відповідну літературу, поспілкувався з інспектором в офісі Фонду допомоги і зрозумів, що ніяких підводних каменів немає. Тим більше, я захворів, потрібні були гроші, а взяти їх було ніде. Ось і вийшло так, що потрібно було вирішувати: або помирай, або оформлюй договір і отримуй допомогу від свого утримувача. Я обрав друге, і жодного дня про це не шкодував. У мене хороший інспектор у Фонді, я завжди можу до нього звернутися. До того ж, тепер Фонд влаштовує зустрічі в Одесі, тож тепер, так би мовити, і на нашу вулицю прийшло свято!"

Федір Дмитрович: "Я отримав змогу приділити увагу своєму здоров’ю, і всім цього бажаю"

"Про договір довічного утримання я дізнався, коли пішли всі мої родичі і я залишився сам. Уклав його понад п’ять років тому. Можу підтвердити, що усі гроші, які я маю отримувати за договором, регулярно надходять, мені оплачують комунальні послуги і квартплату. Разову допомогу я використав на те, щоб упорядкувати своє житло, зробити ремонт, а також на підтримку здоров’я. Мені довелося зробити п’ять операцій, і я зміг собі це дозволити саме завдяки коштам, котрі одержав за договором. Дуже подобається те, що Фонд допомоги Олени Орєхової влаштовує заходи, які проходять у дуже щирій, добрій обстановці. Я відчуваю, що нам, пенсіонерам, тут справді раді від усього серця."

Люся Гаврилівна: "Тепер я не повинна просити в поліклініці безкоштовні ліки, бо можу все купити собі сама"

"Раніше я рахувала копійки до пенсії, намагалася розподілити гроші на кожен тиждень, але їх все одно не вистачало. А зараз можу дозволити собі все, що мені потрібно. Стала нарешті почуватися людиною. Дуже допомагає те, що не потрібно платити за комунальні послуги – ці витрати мені повністю компенсує мій утримувач, а Фонд контролює, щоб усі умови договору ретельно виконувалися. Будь-які підвищення цін на воду чи опалення мене не цікавлять, бо я знаю, що всі рахунки мені оплатять. Звичайно, спочатку були сумніви. Слухала те, що по телевізору говорять, що сусіди нашіптували – мовляв, не зв’язуйся, тебе обдурять, відберуть квартиру. Добре, що я не стала в це вірити, сама поїхала в офіс Фонду, поспілкувалася з дівчатами, познайомилася зі своїм інспектором, прочитала всі документи і сама прийняла рішення. А тепер можу сказати всім: якщо вам немає на кого сподіватися, іншого виходу немає. Фонду допомоги Олени Орєхової можна довіряти, я сама в цьому переконалася."

Михайло Михайлович: "Фінансово стало значно легше"

"Перед укладанням договору довічного утримання я навіть не сумнівався, адже я самотній, розумів, що наближається старість, допомоги мені нема від кого чекати. А тут постійно є не тільки фінансова підтримка, а й моральна: часто телефонують дівчата із Фонду допомоги, запитують, чи отримав я вчасно гроші, чи все гаразд. Також телефонує Володимир Сергійович Баннов, мій інспектор. Тож я дуже задоволений, не почуваюся самотнім. Тут я всіх знаю, всім довіряю, і дуже радий, що я з Фондом допомоги Олени Орєхової".

Пані Тамара: "Якби не чутки, я б зробила це раніше"

"Тепер я не самотня, поряд зі мною люди, яким я можу довіряти. Усім пенсіонерам, які вагаються, чи укладати їм договір довічного утримання, я раджу сказати «так» договору. Адже разом набагато краще! Зараз я шкодую, що раніше вірила чуткам."

Пан Віталій: "Треба бути реалістом і користуватися можливостями, які дає життя"

"Мені сподобалося, як відповіли на мій дзвінок та як поговорили зі мною. Звичайно значення мав і розмір виплати - тут він був найбільший."

Сергій Андрєєв: "В магазине беру не то, что дешевле, а то, что нужно"

"Договор пожизненного содержания - единственная возможность для одиноких людей преклонного возрастаобеспечить свое материальное благосостояние и с уверенностью смотреть в будущее."

Людмила Никитина: "Иногда просить о помощи просто необходимо!!"

"После подписания договора пожизненного содержания у пенсионера появляется возможность строить планы, покупать все необходимое, не думать о деньгах. Но главное - всегда есть на кого положиться."

Please reload

Шум прибоя - Прибой
00:00 / 00:00